Dr. Cure
Alışveriş Sepeti

Cilt Bakım Ürünleri

Cilt Bakım Ürünleri

Marka: Dr.cure Organic Cosmetics Model: DRCK02
Dr.cure Kolajen Age Guard (Kırışıklık Giderici, Yaşlanma Karşıtı ve Sıkılaştırıcı) 100mlDr.cure Kolajen Age Guard (Kırışıklık Giderici, Yaşlanma Karşıtı ve Sıkılaştırıcı) krem, kolajen ile cildinizdeki kırışıklara ve ince çizgilere dolarak daha sıkı, pürüzsüz ve genç bir görünüm elde etmenize yardım..
200,00TL
Vergiler Hariç:200,00TL
Marka: Dr.cure Organic Cosmetics Model: DRCK01
Dr.cure Kolajen Anti Cellulite & Stretch Mark (Selülit ve Çatlak) 100mlYaşa bağlı kilo değişimleri, hamilelik sonrası oluşan çatlaklar ve portakal kabuğu görünümü ile mücadele etmenize yardımcı olmak üzere formüle edilmiş Dr.cure Selülit ve Çatlak Kremi cildinize ihtiyacı olan esnek görünümü kaz..
200,00TL
Vergiler Hariç:200,00TL
Marka: Dr.cure Organic Cosmetics Model: DRCK03
Dr.cure Kolajen Breast Boost (Göğüs Bakım) 100mlDr.cure Kolajen Breast Boost (Göğüs Bakım) 100ml krem, formülündeki doğal etken maddelerle göğüs yağ dokusunu hacimlendirmeye yardım eder. Böylece göğüslerin daha dolgun ve daha dik görünüme kavuşmasına katkıda bulunur. Dr.cure Kolajen Breast Boos..
200,00TL
Vergiler Hariç:200,00TL
Marka: Dr.cure Organic Cosmetics Model: DRCK05
Dr.cure Kolajen Skin Guard (Leke ve Akne) 100mlSivilce ve Akne oluşumunu, içeriğindeki bitkisel aktiflerle engellemeyi amaçlayan Dr.Cure Kolajen Leke ve Akne Karşıtı Krem; ergenlik sürecinde veya yağlanmaya bağlı cildinizde geçmeyen sivilce oluşumu varsa sizlere yardımcı olacaktır. Cildinizi te..
200,00TL
Vergiler Hariç:200,00TL
Marka: Dr.cure Organic Cosmetics Model: DRCK04
Dr.cure Kolajen Tone Balancer (Beyazlatıcı-Ton Dengeleyici) 100mlBitkisel özlerle formulize edilmiş Yağda çözünen C Vitamini sarı kantaron yağı ve kolajen birleşmesiyle oluşan zengin içeriği ile Ağda, Lazer , Jilet ve Güneş Lekelerine karşı etkili çözüm. Bikini bölgesi kararmaları ve diz-dirsek..
200,00TL
Vergiler Hariç:200,00TL
Kaş ve Kirpik Bakım Serumu 20ml Kaş ve Kirpik Bakım Serumu 20ml
Çok Satan
Marka: Dr.cure Organic Cosmetics Model: DRCKK
KAŞ VE KİRPİK BAKIM SERUMUDr.Cure Kaş ve Kirpik Serumu, kirpik ve kaşlarınızın doğallığını bozmadan ihtiyaç duydukları maddelerle besler ve bakım yapar.  Dökülmeleri durdurmaya, dökülen bölgelerde yeniden kök oluşumuna ve hızlı uzamaya yardımcı olur. Tam sonuç alabilmek için 1 kür, yani 6-8 haf..
99,95TL
Vergiler Hariç:99,95TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Cilt Bakım Ürünleri