Dr. Cure
Alışveriş Sepeti

Sabit Yağlar

Sabit Yağlar

Marka: Dr.cure Organic Cosmetics Model: DRCE4
ARGAN YAĞIArgan yağı hamilelikte en büyük problem olan çatlakların düzelmesinde büyük rol oynar, argan yağını sürün masaj yaparak cildinize iyice yedirin. Doğum sonrasında da devamlı kullanırsanız sarkmaları engelleyecektir. Cildiniz daha yumuşak ve gergin bir görünümü elde edecek. Güçlü bir antioks..
79,95TL
Vergiler Hariç:79,95TL
Marka: Dr.cure Organic Cosmetics Model: DRCE5
ASPİR YAĞIE vitamini açısından zengin olan bu yağ, üst solunum yollarından kaynaklanan astım, bronşit, soğuk algınlığı, boğmaca, balgam ve öksürük gibi hastalıkların hafifletilmesinde önemli bir rol oynar. Aynı zamanda aspir yağının kalp ve damar hastalıklarından koruyucu özelliği vardır ve kan dola..
79,95TL
Vergiler Hariç:79,95TL
Marka: Dr.cure Organic Cosmetics Model: DRCE8
BUĞDAY YAĞIAminoasit, mineral, vitamin ve protein açısından zengin olan buğday yağının içerisinde vücutta antioksidan görevi gören ve yağın enerjiye dönüşmesini sağlayan bir aminoasit olan L-Carnitine ve B (B1, B2, B3, B6), D, E vitaminleri bulunuyor. Temel olarak saç ve cilt bakımı için kullanılan ..
79,95TL
Vergiler Hariç:79,95TL
Marka: Dr.cure Organic Cosmetics Model: DRCE18
HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞIHindistan cevizi yağı orta zincirli yağ asitleri (MCFA)'ni içerir. Trans yağlara oranla oldukça sağlıklı bir yağ asididir ve metabolizmayı hızlandırır. Böylece kilo verimi hızlanır.Hindistan cevizi yağı antifungal ve antibakteriyel özelliklere sahiptir. Bir tatlı kaşığı Hindista..
79,95TL
Vergiler Hariç:79,95TL
Marka: Dr.cure Organic Cosmetics Model: DRCE19
JOJOBA YAĞIJojoba Yağı, hamilelikte ve kilo alıp verme dönemlerinde oluşan göbek, kalça, basen, göğüs çatlaklarını önler. Düzenli olarak jojoba yağı ile masaj yapılan bölgelerde selülit oluşumu engellenir. Antialerjen içeriğiyle ciltteki sivilce akneleri giderir. ..
79,95TL
Vergiler Hariç:79,95TL
Marka: Dr.cure Organic Cosmetics Model: DRCE20
KANTARON YAĞIKantaron yağı; hücre yenilenmesini destekler ve hızlandırır. Doğrudan cilt üzerine uygulanabilen kantaron yağı yaşlanma belirtilerini geciktirmeye, kırışıklıkları önlemeye ve cildin elastikiyetini arttırmaya yardımcı olur. Cildin olması gereken nem dengesine sahip olmasını sağlarken dah..
79,95TL
Vergiler Hariç:79,95TL
Marka: Dr.cure Organic Cosmetics Model: DRCE22
KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞIAntioksidan içeriği bakımından zengindir. Bu özelliğiyle, cilt kanserine yol açabilecek hücre mutasyonunun önüne geçebilir. Kötü kolesterolü düşürücü etkiye sahiptir. Damar yollarındaki tıkanıklıkları giderdiğinden, kalp sağlığını koruyucu etkileri bulunur. Ciltte var olan ince ..
79,95TL
Vergiler Hariç:79,95TL
Marka: Dr.cure Organic Cosmetics Model: DRCE36
TATLI BADEM YAĞIBadem yağı cilt, göz ve saça oldukça faydalı bir yağ çeşididir. İçeriğinde bulunan A, B ve E vitamini sayesinde cildin parlak görünmesini sağlar. Böylece yaşlanma karşıtı özelliği ile cildin daha genç görünmesini sağlayan bir özelliğe sahiptir. Cildi nemlendirir ve yeniler. Özellikle..
79,95TL
Vergiler Hariç:79,95TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Sabit Yağlar